Hakkımızda

Her Şeyi Yapmanın Gücü

REFLINE Interior Architecture Office’nin organizasyonu, minimum bürokrasi ve maksimum verimliliği sağlamak üzerine, basit mantığa dayanan dinamik bir firmadır. REFLINE firmasının temeli 2004 yılında HANAY Furniture Ltd. Şti.nce atılmış, firma prestijli genel mekan dekorasyonları işleri yürüterek, kurumsal kimlik projesini hayata geçirmiştir. HANAY Furniture Ltd. Şti. 2006 yılı sonrasında yapmış olduğu işlerin kendisi zorlaması sonucunda,
projeli cam korkuluk ve paslanmaz işleri, döşemeli hareketli mobilya işleri, boşlukta çıkan merdiven imalatları, yurt dışından mobilya ve yan ürünleri ithalatı, kendi projelerinde kullandığı inşaat uygulamaları ile farklı bir yapıda ticari hayatını sürdürmüştür. Sonrasında REFLINE Interior Architecture oluştu… Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen REFLINE, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki piyasadaki diğer İç mimarlık firmalarındaki gelişimleri de yakından takip ederek, yakalamış olduğu tasarım yeniliklerini müşterilerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

AR-GE departmanının dinamiğinde saklı olup, kendi alanında daima ilklerin
firması olma yönünde ciddi mesafeler katetmektedir. Uzun vadeli ilkelerimiz arasında bayiliğini yürüttüğümüz markaların içerisinde olduğu mağazalar zinciri oluşturarak, işveren firmalarımıza ve kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktır.